SAVITARNOS DRAUDIMAS INTERNETU

Nekilnojamo turto draudimas

Nekilnojamo turto draudimas internetuJaukūs namai yra laimingo gyvenimo pamatas, svarbu turėti ramią vietą, kur galima pasislėpti nuo kasdienio streso ir triukšmo. Kuriant savo svajonių būstą svarbu pasirengti netikėtoms nelaimėms - nekilnojamo turto draudimas internetu padės jums tai padaryti net nepakylant nuo kompiuterio. Nekilnojamo turto draudimas tai pirmas pagalbininkas jūsų nekilnojam turtui nukentėjus nuo gaisro, lietaus, sniego, potvynio ar kitos nelaimės.

Svarbu išskirti, kad nekilnojamo turto draudimas galios tik pastatui - ty. sienoms, luboms, stogui ir pan. Jeigu norite apdrausti viduje esantį turtą jums reikia kilnojamo turto draudimo - tuomet apsaugosite ir baldus, ir kiliminę dangą, ir buitinę techniką, ir kompiuterius, ir telefonus ir kt. Šiame straipsnyje rašoma tik apie nekilnojamo turto draudimą. Nekilnojamo turto draudimas internetu apsaugos jūsų turtą nuo ugnies keliamos rizikos - jei bute kiltų gaisras, draudimo kompanija kompensuos patirtus nuostolius. Nesvarbu ar gaisras kilo dėl dujų nutekėjimo, ar dėl žaibo, ar dėl sprogimo, net jei ant jūsų nekilnojamo turto nukrito degantis lėktuvas - draudimo kompanija kompensuos nuostolius. Draudimas padengia ir vandens padarytą žalą - jeigu prasidėjo milžiniškas lietus arba jūsų butą apipylė sprogęs kaimynų vamzdis, jūs sulauksite pagalbos iš draudiko. Nekilnojamo turto draudimas apsaugos jūsų pastatus ir nuo gamtos jėgų, tokių kaip potvynis, sniego padaryta žala, didelė audra, nuošliauža ar žemės drebėjimas.

Draudimo bendrove jums pasiūlys apsidrausti ir nuo kitų rizikų - vagystės, vandalizmo, transporto priemonės atsitrenkimo į pastą. Prieš pasirinkdami draudimo kompaniją pasidomėkite kokias paslaugas ir kokias sąlygas ji siūlo, pasidomėkite kokios paslaugos įeina į standartinę kainą, o kokios kainuoja papildomai. Pasidomėkite ar kompanija siūlo tik finansinę pagalbą ar ir organizacinę, logistinę. Kai kurios draudimo bendrovės turi didelį partnerių tinklą, kuris padeda klientams patyrusiems nuostolių pašalinti avarijos padarinius. Nekilnojamo turto draudimas internetu leidžia jums greitai susipažinti su visų draudimo kompanijų sąlygomis ir taisyklėmis, pasinaudokite interneto teikiamais privalumais. Nekilnojamo turto draudimas internetu yra lengvai prieinama paslauga. Jums tereikės internetinėje sistemoje įvesti duomenis apie norimą apdrausti turtą ir jūs sulauksite draudimo pasiūlymo. Draudimo kaina priklausys nuo draudžiamo turto vertės - kuo didesnė vertė tuo didesnė bus draudimo suma, todėl ir draudimo įmoka didės. Įmoka taip pat priklauso nuo turto būklės - konstrukcijų, nusidėvėjimo, amžiaus. Įtaką kainai daro ir įdiegtos apsaugos sistemos - signalizacija, prieš gaisrinė signalizacija. Be abejo, svarbus ir nekilnojamo turto plotas. Tiksli kaina priklausys nuo jūsų pasirinkto draudimo varianto.

Nekilnojamo turto draudimas internetu yra paprasčiausias būdas atsikratyti nerimo dėl nelaimių gresiančių jūsų turtui. Nesvarbu ar draudžiate savo butą ar namą, ar draudžiate investicinį ar statybų objektą, apsidraudę kaip mat jausitės ramiau.