SAVITARNOS DRAUDIMAS INTERNETU

Kilnojamo turto draudimas


Kilnojamo turto draudimas internetuJei norite būti visiškai ramūs dėl savo turto, kilnojamo turto draudimas internetu jums padės. Apdrauskite savo daiktus nuo vagystės, gaisro ir visų kitų nelaimių. Žinodami, kad jūsų daiktai yra apsaugoti draudimo, galėsite susikoncentruoti į tikrąsias gyvenimo vertybes. Kilnojamo turto draudimas apsaugos tik jūsų daiktus, bet ne pastatus. O jei norite apsaugoti savo būsto sienas, lubas ar grindis jums pravers nekilnojamo turto draudimas. Apsidrausti galima ir nekilnoją ir kilnojamą turtą. Šiame straipsnyje aprašytas kilnojamo turto draudimas internetu. Kilnojamo turto draudimas internetu apsaugos visą turtą esantį jūsų namuose - baldus, buitinę techniką, kompiuterius, mobiliuosius telefonus, kiliminę dangą ir kitus daiktus. Kai kurios draudimo kompanijos apdraudžia ir naminius gyvūnus, kitos netgi kompensuoja moralinę žalą dėl nuotraukų netekimo.

Kai kuriais atvejais draudimas galios ir turtui, kuris nėra jūsų namuose. Draudimas galios turtui paliktam automobilyje, arba dviračiui prirakintam kieme. Beje, dauguma draudimo bendrovių kompensuos nuostolius netgi jei jūsų daiktas buvo sugadintas ar pavogtas Latvijoje ar Estijoje, o kitos bendrovės kompensuos netgi žalą patirtą atostogų vietoje praradus ar sugadinus daiktą.

Dėl konkrečių sąlygų būtinai pasidomėkite prieš priimdami draudimo pasiūlymą.

Savo turtą galite apdrausti nuo pačių įvairiausių rizikų. Tačiau visos bendrovės siūlo draustis nuo pagrindinių rizikų: Ugnies padaryta žala - šis draudimas apsaugos jus nuo ugnies sukeltų nuostolių. Ugnies kilmė nesvari, ar tai buvo sprogimas, ar nutekėjusios dujos, ar žaibo trenksmas, draudimo kompanija padės likviduoti žalą. Vandens padaryta žala - šis pasirinkimas apsaugos jūsų turtą nuo sprogusio kaimynų vamzdžio ar lietaus padarytos žalos. Grįžę namo ir pamatę užtvindytą butą, galėsite ištarti: "gerai, kad aš bent jau apsidraudęs". Sugadinti daiktai bus atpirkti.

Gamtinės jėgos - jei prasidėtų baisi audra ar didelis škvalas, jei daug prisnigtų ir įlūžtų stogas, jei pakiltų potvynis ar įvyktų žemės drebėjimas, nuostoliai jums bus atlyginti. Be jau išvardintų rizikų, jūsų turtas bus apdraustas ir nuo vandalizmo, automobilio atsitrenkimo ir elektros įtampos svyravimų. Tačiau nepamirškite, kad norint visiškai apsisaugoti nuo nuostolių, jums prireiks ir nekilnojamo turto draudimo, kad apsaugotumėte ir patį pastatą, o ne tik jame esantį turtą.

Kilnojamo turto draudimas internetu pasiekiamas pirštų galiukais, internete lengvai sužinosite visas draudimo sąlygas ir rasite priimtiniausią kainą. Kilnojamo turto draudimo kaina nustatoma individualiai kiekvienam klientui. Draudimo kaina priklausys nuo turto vertės, nuo apsaugos priemonių (signalizacija ir pan.), nuo turto amžiaus ir nusidėvėjimo, nuo jo būklės. Kilnojamo turto draudimas internetu yra puiki išeitis ieškantiems ramybės ir siekiantiems susikoncentruoti į svarbius dalykus. Apdrausti savo turtą internetu yra paprasta, taip pat čia patogu palyginti skirtingus pasiūlymus ir rasti priimtiną kainą. Apdraudę savo turtą, atlaisvinsite daug protinių resursų ir galėsite labiau džiaugtis gyvenimu, labiau susikoncentruoti į darbą ir laisvalaikį.