SAVITARNOS DRAUDIMAS INTERNETU

Civilinės atsakomybės draudimas

Turto civilinės atsakomybės draudimasJūsų vaikas išmušė kaimyno langus? Sprogęs jūsų buto vamzdis apipylė kaimynų lubas? Galima labai lengvai apsisaugoti nuo tokios ir panašios žalos tretiesiems asmenims, tam net nereikia atitraukti rankų nuo klaviatūros. Turto civilinės atsakomybės draudimas internetu apsaugos jus nuo neplanuotų išlaidų taisant kaimynų turtą. Apdrauskite save ir savo artimuosius ir numeskite dar vieną rūpestį sau nuo pečių. Draudimas yra puiki priemonė rizikai valdyti ir dar niekada draudimas nebuvo taip lengvai prieinamas. Pasinaudokite šia galimybe ir perleiskite savo galvos skausmus profesionalams.

Turto civilinės atsakomybės draudimas internetu ypač aktualus gyvenantiems daugiabučiuose, soduose ar kitose tankiai apstatytose vietose, kur rizika sugadinti kaimyno turtą didelė. Jei gyvenate daugiabutyje, yra tikimybė, kad jūsų vonioje įtrūks vamzdis ir vanduo užlies kaimynų būtą. Priklausomai nuo kaimynų buto vertės, žala gali būti nemaža, gali būti sugadintos lubos, apšvietimo sistema, elektroniniai prietaisai, netgi baldai ir grindys bei sienos. Jei turite kiemą ir žaidžiate kamuoliu, yra tikimybė, kad anksčiau ar vėliau jūs ar jūsų vaikai išmuš kaimyno namo arba automobilio langą. Jei vaikštote į svečius su vaikais, gali būti, kad kol jūs būsite užsiėmęs su savo draugais, jūsų vaikai ant žemės nuvers LED televizorių arba skysčiais apipils išmanųjį telefoną. O gal jūsų vaikas vaikšto į darželį ar mokyklą? Šiose įstaigose yra daug turto, kurį įsidūkęs vaikas gali apgadinti - žaisdamas krepšinį gali sudaužyti lentą, bėgdamas kolidoriumi gali užgriūti ant kito vaiko kuprinės ir sulaužyti jo telefoną arba planšetinį kompiuterį. Visais šiais atvejais, džiaugsitės, kad turite turto civilinės atsakomybės draudimą ir, kad maži nepasisekimai netrukdo geriems santykiams su kaimynais ir draugais. Anksčiau ar vėliau visiems pasitaiko netyčia ką nors sudaužyti ar sugadinti, kodėl gi neapsidraudus nuo tokios rizikos, kad galėtume labiau atsipalaiduoti leisdami laisvalaikį.

Dažniausiai turto civilinės atsakomybės draudimas internetu pasirenkamas papildomai prie turto draudimo, o kai kurios kompanijos draudžiant turą, šią draudimo paslaugą pasiūlo nemokamai. Dažna draudimo kompanija, klientui norinčiam apsidraudusti savo nekilnojamą ir kilnojamą turtą, pasiūlys papildomų paslaugų, kad palenktų jį į savo pusę ir atitrauktų nuo konkurentų. Taigi jei ketinate drausti savo nekilnojamą ar kilnojamą turtą, pasidomėkite ar turto civilinės atsakomybės draudimas jums nebus pasiūlytas nemokamai. Jei vis tik norite apsidrausti vien tik turto civilinės atsakomybės draudimu, nepamirškite susipažinti su draudimo kompanijų taisyklėmis ir sąlygomis prieš priimdami sprendimą. Draudimo kompanija taip pat nurodys kokių veiksmų reikia imtis ir kokių dokumentų prireiks norint gauti draudimo išmoką. Turto civilinės atsakomybės draudimas internetu gali kainuoti įvairiai. Jei tai yra papildoma paslauga prie turto draudimo, tuomet šis draudimas gali visai nekainuoti, priešingu atveju kaina priklausys nuo jūsų pasirinktos draudimo sumos.