SAVITARNOS DRAUDIMAS INTERNETU

Draudimo internetu ekspertai įspėja

Artėjant lapkričio mėnesio šalnoms, draudikai įspėja, apiedidėjančią riziką keliuose ir plikledžio tikimybę.

Lietuvoje naktimis temperatūrai vis dažniau prisiartinantprie neigiamos ribos, kelius padengia plonas ledo sluoksnis, kuris užklumpavairuotojus tam tinkamai nepasiruošusius. Specialistų teigimu, vasarinėspadangos sukibimo savybes praranda net esant 5 laipsnių šilumai. Taigi vertėtųilgai nelaukti ir tinkamai paruošti savo automobilius žiemos sezonui.

Tuo tarpu didžiosios šalies draudimo bendrovės pateikiastatistiką, kad spalio viduryje įvyksta daugiausiai autoįvykių, susijusių supirmuoju plikledžiu. Dauguma vairuotojų vasaros sezonu pamiršta vairavimoslidžiame kelyje įgūdžius ir dažniausiai šiuo laikotarpiu pakliūna į nemaloniastechnines avarijas. Būtent spalio mėnesį paros avarijų skaičius dažnai šoktelidaugiau nei du kartus.

Draudikai teigia, kad ne tik privalomasis automobilių draudimas,bet ir kasko automobilio apsauga šiuo laikotarpiu tampa labai paklausūs. Tokįvairuotojų susidomėjimą kasko draudimu lemia prastėjančios eismo sąlygos.Vairuotojai įvertina riziką patekti į smulkią techninę avariją ir taip nežymiaiapgadinti ne tik kitą, bet ir savo automobilį. Kelią dengiant plikledžiui,tokia tikimybė labai padidėja, o kosmetinis remontas bet kuriuo atveju stipriaipaplonina kaltininko piniginę.

Taigi artėjant žiemai vairuotojams primename apie prievolępasikeisti padangas į žiemines, pasirūpinti privalomuoju draudimu ir nepamirštikasko draudimo, kuris net ir sudėtingomis vairavimo sąlygomis apsaugos jus nuoneplanuotų išlaidų.


2011-10-24