SAVITARNOS DRAUDIMAS INTERNETU

Kasko draudimas internetu

Kasko automobilio draudimasKASKO draudimas internetu Jei norite žengti dar vieną žingsnį link ramybės dėl savo automobilio, KASKO draudimas internetu kaip tik jums. Jums net nereikės atsistoti nuo kėdės - štai kaip lengva šiais laikais apsidrausti. KASKO draudimas apsaugos jūsų automobilį nuo visų rizikų nepriklausomai nuo to kas yra įvykio kaltininkas. Draudimas galios netgi jei kaltininkas nėra žinomas. Šiame straipsnyje aprašytas KASKO draudimas internetu su keliais pavyzdžiais, tačiau prieš pasirinkdami draudimo kompaniją, visuomet įsigilinkite į konkrečias jos iškeliamas sąlygas ir taisykles.

Draudiminės Rizikos

Kasko draudimas apsaugos jūsų automobilį nuo tam tikrų arba nuo visų rizikų. Klientas pats gali nuspręsti kokio konkrečiai draudimo nori. Kai kuriems vairuotojams pakanka draudimo nuo vagystės ir nuostoliu atlyginimo auto įvykio atveju, kiti nori dar ir draudimo nuo stichinės nelaimės ar kitų nenuspėjamų negandų. KASKO draudimas yra lankstus ir gali būti pritaikytas kiekvienam. Verta paminėti, kad jeigu jau nusprendėte automobilį apdrausti nuo visų rizikų, draudimo kompanija vis tiek pateiks atvejų, kuriais draudimas negalios sąrašą - šis sąrašas vadinamas "nedraudžiamųjų įvykių" sąrašu. Nedraudžiami įvykiai yra tie, kurie įvyksta automobilį naudojant neteisėtai arba ne pagal paskirtį, pvz.: vairuojant apsvaigus draudimas negalios.

Kaina ir franšizė

KASKO draudimas internetu dažniausiai yra pigesnis nei toks pats draudimas kompanijos atstovybėje. Be to draudžiantis internetu nereikia gaišti laiko kamščiuose ir eilėse, netgi nereikia pakilti nuo stalo. KASKO draudimo kaina apskaičiuojama pagal automobilio vertę. Internetinė sistema paprašys įvesti konkretų jūsų automobilio gamintoją ir modelį bei pagaminimo metus, pagal šią informaciją bus nustatyta jūsų automobilio vertė nuo kurios priklausys draudimo įmoka. Įmoka taip pat priklauso nuo automobilio markės - kai kurių automobilių detalės ir taisymas kainuoja daugiau nei kitų, tam tikri automobiliai yra labiau vagiami - tokios automobilių markės priskiriamos padidintos rizikos grupei ir juos apdrausti kainuoja brangiau. KASKO draudimo kaina lems ir vairuotojo patirtis bei auto įvykių istorija - nepatyręs vairuotojas mokės daugiau. Kai kurios bendrovės daro nuolaidas vairuotojams važinėjantiems kaime - ten įvyksta mažiau avarijų.

Galiausiai KASKO draudimo kaina priklauso nuo franšizės dydžio. Franšizė yra mokestis, kurį moka klientas draudiminio įvykio atveju. Ši suma paprastai svyruoja nuo kelių šimtų iki tūkstančio litų, tačiau išimčių yra. Franšizės mokestis padeda draudimo kompanijai taupyti resursus, nes dažnas klientas nenorės mokėti šio mokesčio dėl menko įbrėžimo ir į draudiką kreipsis tik nutikus rimtesnei avarijai. Tokiu būdu draudikas sutaupo daug laiko ir pinigų, nes jam nereikia administruoti smulkiu įvykių. O klientas pasirinkęs mokėti didesnę franšizę paprastai už draudimo polisą moka mažiau.

Jei jūs norite ramiai miegoti naktį, nesinervinti transprto spūstyse, avarijos atveju būti ramus, kad jums tai nieko nekainuos - KASKO draudimas internetu kaip tik jums. Taupykite laiką ir pinigus drausdamiesi internetu.